Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
respect apicultorilor
#21
[quote name='nicu' timestamp='1511620386' post='1710']

E mai aproape de scorbură

[/quote]

am o singura colonie layens, cu rama cat cea de dadant intoarsa....ierneaza ok, roieste prima, dar in rest nu am descoperit nimic special.....la primavara o trec in sistemul Maximus, la fel ca toti dadantii pe care-i mai detin
Reply
#22
Adică? Nu am făcut filmulețe din stupină, poate la primăvară am timp să fac câteva, timpul mă omoară 🙂
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)