06-25-2016, 09:11 AM
Foarte frumos, felicitari. Sincer, daca de multe ori am avut dubii in ultimii ani, aceste imagini si nu numai m-au convins definitiv. Insa mai am mult de invatat.
Ai si salcam in zona acelei vetre?
Ai si salcam in zona acelei vetre?
