11-26-2017, 12:58 PM
[quote name='nicu' timestamp='1511620386' post='1710']
E mai aproape de scorbură
[/quote]
am o singura colonie layens, cu rama cat cea de dadant intoarsa....ierneaza ok, roieste prima, dar in rest nu am descoperit nimic special.....la primavara o trec in sistemul Maximus, la fel ca toti dadantii pe care-i mai detin
E mai aproape de scorbură
[/quote]
am o singura colonie layens, cu rama cat cea de dadant intoarsa....ierneaza ok, roieste prima, dar in rest nu am descoperit nimic special.....la primavara o trec in sistemul Maximus, la fel ca toti dadantii pe care-i mai detin
