07-08-2012, 06:03 AM
Ca sa reiau o intrebare a lui Ciprian mai veche:,,de care facelia ,cu par sau fara par?'' <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.png' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> Din cite stiu eu,fara ierbicidare nu prea se poate,pt ca buruienile din cultura o vor invada ,de-abia cind facelia e mare inhiba celelalte plante?

