05-08-2012, 10:48 AM
Oameni buni, eu imi doresc sa vad muuulte poze si relatari ale celor care urmeaza tehnica Maximus, mentionand evident rezultatele <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />
Arata si ce ai in stup , te rog.
' />Arata si ce ai in stup , te rog.

