[quote name='dogvet' timestamp='1347691905' post='705']
sa-i spunem,,Modul de actiune al fundului de stup,prevazut cu plasa asupra microclimatului coloniei de albine".E bineeee? <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />
[/quote]
Paaaaaaiiiii.....daca fundul de stup are vreo implicare in tot acest fenomen, e bine.
Daca e vorba despre microclimat aici, iar e bine.
Intrebarea e:
- are sau nu are implicare fundul?
- are sau nu are implicare microclimatul?
sa-i spunem,,Modul de actiune al fundului de stup,prevazut cu plasa asupra microclimatului coloniei de albine".E bineeee? <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />[/quote]
Paaaaaaiiiii.....daca fundul de stup are vreo implicare in tot acest fenomen, e bine.
Daca e vorba despre microclimat aici, iar e bine.
Intrebarea e:
- are sau nu are implicare fundul?
- are sau nu are implicare microclimatul?

