10-24-2014, 03:27 PM
[quote name='Ola Ioan' timestamp='1412189826' post='1284']
Buna Sebi! Buna Nicu! Haideti cu " experientele" voastre si eu sunt dispus sa discutam. Sincer, am asteptat mult timp sa revina si alti colegi... dar asta e. AZI NU AM FOARTE MULT TIMP, DAR SPER CA MAINE SEARA SA REUSEC SA SCRIU CATE CEVA DIN CEEA CE AM REALIZAT IN ACEST SISTEM IN ULTIMUL AN.
[/quote] Multumim pentru deschidere <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />
Buna Sebi! Buna Nicu! Haideti cu " experientele" voastre si eu sunt dispus sa discutam. Sincer, am asteptat mult timp sa revina si alti colegi... dar asta e. AZI NU AM FOARTE MULT TIMP, DAR SPER CA MAINE SEARA SA REUSEC SA SCRIU CATE CEVA DIN CEEA CE AM REALIZAT IN ACEST SISTEM IN ULTIMUL AN.
[/quote] Multumim pentru deschidere <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />

