11-16-2014, 07:11 PM
Ioan,astept sa ne spui ce ai realizat in acest an,in iarna asta vreu sa ma pun cu ,,burta pe carte'' pentru ca in primavara sunt hotarit sa incep cu acest tip de stup.poate ai si ceva filmulete. <img src='http://www.renastereastuparitului.com/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt='
' />
' />

