Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garyu - Ciprian Romonti
#1
buna ziua .sunt ciprian.sunt din sibiu ,practic apicultura de 3 ani.de cand am inceput cu 5 familii , mi-au si murit in prima iarna.acum vreau sa incerc si metoda naturala.mi-am comandat si 10 lazi pe 8 rame.sper sa am mai mult succes.
Reply
#2
Bine ai venit, Ciprian.

Mesajul tau a ajuns la fisiere raportate pentru ca nu ai deschis o noua sectiune.De aceea am facut-o eu.



Deschiderea unei noi sectiuni se face cu optiunea "start new topic" - partea dreapta cand deschidem sectiunea principala-in cazul nostru "Prezentare".





Asteptam sa ne prezinti modul in care lucrezi pe sistemul Maximus cand iti vei transvaza primele colonii.







Multa bafta!!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)