Posts: 19
Threads: 6
Joined: May 2012
Reputation:
0
buna ziua .sunt ciprian.sunt din sibiu ,practic apicultura de 3 ani.de cand am inceput cu 5 familii , mi-au si murit in prima iarna.acum vreau sa incerc si metoda naturala.mi-am comandat si 10 lazi pe 8 rame.sper sa am mai mult succes.
05-08-2012, 02:45 PM
(This post was last modified: 05-08-2012, 02:50 PM by Maximus.)
Bine ai venit, Ciprian.
Mesajul tau a ajuns la fisiere raportate pentru ca nu ai deschis o noua sectiune.De aceea am facut-o eu.
Deschiderea unei noi sectiuni se face cu optiunea "start new topic" - partea dreapta cand deschidem sectiunea principala-in cazul nostru "Prezentare".
Asteptam sa ne prezinti modul in care lucrezi pe sistemul Maximus cand iti vei transvaza primele colonii.
Multa bafta!!