05-06-2012, 05:27 AM
Bine v-am gasit in casa noua,
sunt Cristian Pancu, din Botosani, de vreo 2 ani ''detinator de albine'' ,( stupar sper sa devin), in prezent am 2 familii de albine ( dupa ce asta iarna am pierdut 10).
Imi place ideea de intretinere in '' stil'' maximus a albinelor , abia astept modelul de stup si vreau sa aplic aceste tehnici in activitatea de '' stuparit ''.
Sa fie intr-un ceas bun inceputul acestui forum si sa ne ajute in activitate , sa isi atinga , practic scopul in care a fost creat.
Maximus sa fie sanatos si sa ne poata indruma. Felicitari pentru faptul ca isi doreste sa impartaseasca si cu altii ceea ce a invatat si observat
sunt Cristian Pancu, din Botosani, de vreo 2 ani ''detinator de albine'' ,( stupar sper sa devin), in prezent am 2 familii de albine ( dupa ce asta iarna am pierdut 10).
Imi place ideea de intretinere in '' stil'' maximus a albinelor , abia astept modelul de stup si vreau sa aplic aceste tehnici in activitatea de '' stuparit ''.
Sa fie intr-un ceas bun inceputul acestui forum si sa ne ajute in activitate , sa isi atinga , practic scopul in care a fost creat.
Maximus sa fie sanatos si sa ne poata indruma. Felicitari pentru faptul ca isi doreste sa impartaseasca si cu altii ceea ce a invatat si observat
