Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bine v-am gasit
#2
Bine v-am gasit in casa noua,

sunt Cristian Pancu, din Botosani, de vreo 2 ani ''detinator de albine'' ,( stupar sper sa devin), in prezent am 2 familii de albine ( dupa ce asta iarna am pierdut 10).

Imi place ideea de intretinere in '' stil'' maximus a albinelor , abia astept modelul de stup si vreau sa aplic aceste tehnici in activitatea de '' stuparit ''.

Sa fie intr-un ceas bun inceputul acestui forum si sa ne ajute in activitate , sa isi atinga , practic scopul in care a fost creat.

Maximus sa fie sanatos si sa ne poata indruma. Felicitari pentru faptul ca isi doreste sa impartaseasca si cu altii ceea ce a invatat si observat
Reply


Messages In This Thread
Bine v-am gasit - by Liviu - 05-05-2012, 06:02 PM
Bine v-am gasit - by Guest - 05-06-2012, 05:27 AM
Bine v-am gasit - by Guest - 05-07-2012, 01:02 PM
Bine v-am gasit - by Liviu - 05-09-2012, 09:23 PM
Bine v-am gasit - by clevetz - 06-16-2012, 07:54 AM
Bine v-am gasit - by Guest - 06-16-2012, 06:59 PM
Bine v-am gasit - by clevetz - 06-26-2012, 05:05 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)